Prijmeme obchodných zástupcov.

Ak Vás zaujíma kreatívna a flexibilná práca, tak máte jedinečnú možnosť a príležitosť zmeniť svoj život. Ak Vás už omrzeli priemerné až podpriemerné zárobky vo Vašom terajšom zamestnaní a chcete zarábať viac ako ostatní, je tu pre Vás príležitosť zmeniť stereotyp.

Postup je jednoduchý, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo priamo na uvedené telefónne číslo a my Vás pozveme na osobný pohovor na ktorý si prinesiete profesijný životopis a motivačný list.

Náplň práce:

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti
  • sprostredkovanie obchodu v oblasti vymáhania a správy pohľadávok
  • sprostredkovanie obchodu a služieb
  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľnosti
  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov
  • komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi

Ponúkame:

  • školenie a komplexnú podporu
  • pracovať v mladom a ambicióznom kolektíve
  • stať sa profesionálom v realitnom obchode
  • vysoké finančné ohodnotenie (provízia až 60 %)
  • vyplatenie provízii ihneď po skončenom obchode
  • pohyblivú pracovnú dobu
  • možnosť vypracovať sa vo firme na vedúce postavenie

Požiadavky:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • znalosti práce na PC
  • vodičský preukaz skupiny B (nie je podmienkou)
  • komunikatívnosť a samostatnosť
  • živnostenský list

Kontaktujte nás:
Daniel Roman, Tel: +421 907 814 643, Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.